Pozor na plagiáty tepelných čerpadel NeoRé

Upozorňujeme, že se na našem trhu objevily plagiáty tepelných čerpadel NeoRé, které byly využity pro neoprávněné čerpání prostředků z dotačních titulů. Tuto nepříjemnou zkušenost máme konkrétně s firmou TEPI – Petr Nejedlý IČ 40161552.

Prosíme o Vaši zvýšenou obezřetnost při koupi tepelných čerpadel NeoRé, kontrolu certifikací a prověřování oprávnění montážních firem instalovat naše tepelná čerpadla. Instalace podobného typu nevykazují deklarované parametry a mohou být zdrojem poruch, které mohou vést ke zničení venkovní jednotky.Další články

Tepelné čerpadlo pro komerční budovy
Potřebujete výkon? Máme pro vás tepelné čerpadlo NeoRé TG EX, které je speciálně navržené k vytápění průmyslových objektů a velkých rodinných domů do tepelné ztráty cca 25 kW.
Přečíst
Tepelné čerpadlo pro pasivní domy
Jedna z novinek pro rok 2020 je tepelné čerpadlo vzduch-voda NeoRé 5TG vhodné pro pasivní domy, které můžete v letních měsících přepnout na režim chlazení.
Přečíst
Navštivte naši expozici na veletrhu Aquatherm
Zveme vás na naši vyjímečnou expozici na veletrhu Aquatherm Praha.
Přečíst

Vzhledem v aktuálním vládním opatřením jsme se rozhodli od 17.3.2020 preventivně omezit výrobu a zamezit tak kontaktu lidí. Provoz firmy je zajištěn v omezeném režimu.

V nutných případech a dopravní společnosti volejte:  +420 739 231 388 nebo +420 730 511 933