Montážní partneři

Montáž tepelných čerpadel v každém kraji

Středočeský kraj
Stanislav Hrbek stanislav.hrbek@seznam.cz +420 774 687 758 Nový Knín
SANY s.r.o. info@sany.cz +420 605 278 833 Příbram
Ivo Meduna imeduna@jon.cz +420 602 132 433 Kolín
Liberecký kraj
David Novák servis@re-klim.cz +420 725 080 725 Martinice v Krkonoších
Ústecký kraj
CHLAZENÍ & KLIMATIZACE s.r.o. ekoservis@centrum.cz +420 732 641 312 Jirkov – Březenec
Karlovarský kraj
5P Technologies, Mgr. Antonín Poler antonin.poler@icloud.com +420 608 420 553 Karlovy Vary
Plzeňský kraj
Enerfin plus s.r.o. enerfin@enerfin.cz +420 377 457 816 Plzeň
Josef Pácha pacha.josef@atlas.cz +420 605 104 892 Domažlice
Jihočeský kraj
Clima Bohemia s.r.o. jezel.pavel@climabohemia.cz +420 773 950 060 České Budějovice
Královéhradecký kraj
Pavel Ježek jezek.pavel@climabohemia.cz +420 773 950 060 Červený Kostelec
Klimizol s.r.o. klimizol@klimizol.cz +420 722 002 904 Hradec Králové
Jihomoravský kraj
Kamil Pavelka – KAPA klimatizace-kapa@seznam.cz +420 606 320 009 Kravsko
Zlínský kraj
ALTEC International s.r.o. tepelnacerpadla@altec-int.cz +420 720 444 712 Vsetín
Artprofi CZ s.r.o. info@artprofi.cz +420 604 232 900 Uherský Brod
BESKYDKRBY s.r.o. info@beskydkrby.cz +420 608 821 255 Bystřice pod Hostýnem
Chrastina Richard chrastinarichard@seznam.cz +420 736 189 796 Zlín
Petr Omelka – AKLEMO info@aklemo.cz +420 777 143 351 Zubří
PROklimo chladící technika s.r.o. info@proklimo.cz +420 739 344 163 Dolní Lhota u Luhačovic
ZALMONT s.r.o. zalmont@zalmont.cz +420 777 945 762 Nivnice
Moravskoslezský kraj
Air final s.r.o. info@airfinal.cz +420 737 277 930 Suchdol nad Odrou
Adam Vlček vlcek@avklimatizace.cz +420 774 553 443 Jistebník
BESKYDKRBY s.r.o. info@beskydkrby.cz +420 608 821 255 Ostrava
Erik Blažek blazekerik@seznam.cz +420 608 832 753 Nový Jičín
EVOKE s.r.o. janku@evoke.cz +420 603 559 444 Ostrava
GAS KOMPLET s.r.o. info@gaskomplet.cz +420 602 732 101 Orlová-Poruba
Jan Kavka jan.kavka@post.cz +420 608 888 937 Paskov
SEFEN spol. s r.o. info@sefen.cz +420 558 630 524 Frýdek-Místek
Vilém Obrusník obrusnik.v@seznam.cz +420 603 829 830 Štěpánkovice
Olomoucký kraj
Agida s.r.o. agida@agida.cz +420 736 632 160 Rapotín
CRYOS s.r.o. david.schmid@cryos.cz +420 775 234 866 Rapotín
Ing. Libor Vychodil vychodil@lamely.cz +420 777 239 781 Olomouc – Droždín
Lubomír Kaštovský – LK ELEKTRO lkelektro@olomoucko.com +420 605 530 288 Olomouc
M-SOLAR.TOP, s.r.o. info@msolartop.cz +420 777 225 516 Olomouc
Slovensko
aedifico, s.r.o. p.zivica@gmail.com +421 908 593 047 Malacky
Daves, s.r.o. davessro@gmail.com +421 905 790 028 Melčice-Lieskové
Macejka Radoslav – Radotherm macejka@radotherm.sk +421 905 108 923 Beckov

Pokud máte zájem stát se naším montážním partnerem, napište nám na obchod@neota.eu nebo volejte +420 730 511 933

Vzhledem v aktuálním vládním opatřením jsme se rozhodli od 17.3.2020 preventivně omezit výrobu a zamezit tak kontaktu lidí. Provoz firmy je zajištěn v omezeném režimu.

V nutných případech a dopravní společnosti volejte:  +420 739 231 388 nebo +420 730 511 933