Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ RYCHLE A BEZ STAROSTÍ

Nevíte si rady se žádostí o kotlíkovou dotaci? Bydlíte na území Olomouckého kraje? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Máme specialistku na dotační programy, velké zkušenosti s podáváním žádostí i řadu spokojených klientů. A zdaleka nejde jen o formulář – my vám na klíč dodáme celkové řešení ekologického a nízkonákladového vytápění pro váš dům.

S dotací navíc zaplatíte jen část nákladů, a to už stojí za přemýšlení. Neváhejte však dlouho, protože druhá vlna kotlíkových dotací v Olomouckém kraji končí 30. 4. 2018 ve 12 hodin. Zlínský a Moravskoslezský kraj už všechny příspěvky rozdělil, takže máte skutečně jedinečnou šanci!

Finanční podpora dotačního programu Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji II. je zaměřena na výměnu kotlů 1. a 2. emisní třídy na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech na území celého Olomouckého kraje. Peníze bude možné poskytnout i na pořízení tepelného čerpadla. Dotace se vztahuje na rodinné domy, které v minulosti nebyly podpořeny z programu Zelená úsporám, Nová zelená úsporám nebo ze společných programů krajů a Ministerstva životního prostředí na podporu výměny kotle (tedy pokud jste již dříve nedostali dotaci).

Fyzická osoba může obdržet na realizaci výměny kotle na pevná paliva za tepelné čerpadlo 80% způsobilých výdajů, nejvýše však 120 000 Kč. V případě výměny kotle v obci, která byla Střednědobou strategií ochrany ovzduší označena jako prioritní území, bude výše podpory navýšena o 7 500 Kč.

Seznam povinných příloh k žádosti o dotaci vás může zaskočit, ale pokud se rozhodnete pro naše tepelné čerpadlo NeoRé, rádi vám ZDARMA pomůžeme s přípravou a kompletací dokumentů během celého procesu. Umíme to. Zvládneme to. A jdeme do toho s vámi!

Zavolejte nám pro více informací na telefon: 603 252 561 – Hana SedlářováDalší články

Jarní akce na montáž klimatizace
Připravíme váš dům na letní tropické počasí. Využijte jarní akci na nákup a montáž klimatizace!
Přečíst
Tepelné čerpadlo pro komerční budovy
Potřebujete výkon? Máme pro vás tepelné čerpadlo NeoRé TG EX, které je speciálně navržené k vytápění průmyslových objektů a velkých rodinných domů do tepelné ztráty cca 25 kW.
Přečíst
Tepelné čerpadlo pro pasivní domy
Jedna z novinek pro rok 2020 je tepelné čerpadlo vzduch-voda NeoRé 5TG vhodné pro pasivní domy, které můžete v letních měsících přepnout na režim chlazení.
Přečíst